AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Perth Batı Avustralya Teknik Eğitimi TAFE Community Kolej Dil Kurslar Üniversite

Perth Batı Avustralya Devlet Teknik ve İleri Eğitimi TAFE Community Kolej Dil Kurslar Diploma ve Üniversite
Perth, Avustralya’nın en büyük eyaleti olan Batı Avustralya’nın başkentidir.

Özgürlük & Fırsatlar − öğrenciler Perth’i açık alanları, stres düzeyinin göreceli düşük olması ve “herkes başarabilir” duygusunu vermesi nedeniyle çok seviyorlar. Burada özgürce davranıp eğlenebilirsiniz. Perth eğitim için mükemmel bir yer.

Konukseverlik − bütün kültürlerden herkes Avustralyalılar tarafından memnuniyetle karşılanır ve öğrenciler kısa sürede kendilerini evlerinde hissederler.

İş − öğrenciler için çok sayıda iş imkanları bulunmaktadır.

Yaşam tarzı − bu hızlı büyüyen Eyalette 2 milyonun üzerinde kişi rahat, sağlıklı bir yaşam tarzı sürerek ideal ikliminin keyfini çıkarmaktadır (yazları sıcak ve kuru, kışları yumuşak).

Çevre − Perth, kirlilikten uzak ve “tipik Avustralya“ özelliklerine sahip eşsiz doğal çevresiyle dünyanın en temiz şehirlerinden biridir.

Dinlence − yüzme, bisiklet, sörf, kayak, dalma, yelken, golf, tenis, futbol, rugby, beysbol, basketbol, bütün bunları yapabilirsiniz.

TAFE Batı Avustralya

Kariyerlerinde iyi bir başlangıç yapmak isteyen öğrenciler buraya gelip, Devlet’e ait ve devlet tarafından yönetilen Kolejlerden biri olan Batı Avustralya TAFE’de eğitim görüyorlar. İstihdama yönelik kurslarımızın yanında, üniversiteye yönelik kurslarımız da bulunmaktadır.

TAFE kursları öğrencilere belli bazı beceriler öğretir. Kurslarımız, teknolojinin değişmesine bağlı olarak sürekli olarak güncelleştirilmiş ve modernleştirilmektedir. öğrenciler iyi bir eğitim almanın yanında, önemli istihdam becerileri de edinirler. TAFE, eğitim alan öğrencileri gerçek dünyada edindikleri becerileri uygulayabilecekleri işlere hazırlar. Kurslarımızdan mezun olanlar çabuk iş bulabilir veya eğitimlerine daha ileri düzeyde üniversitede devam edebilirler.

TAFE WA’da eğitim almanın faydaları

TAFE WA yüksek kalitede, üstün statüde bir devlet eğitim kurumudur.

Kurs süreleri kısa ve uzun dönemlidir.

Uluslararası öğrenciler, Avustralyalı öğrencilerle birlikte okurlar ve birçok yaşam boyu süren arkadaşlıklar kurarlar.

Modern tesislere sahip 22 TAFE koleji bulunmaktadır. Kolejlerin her birinde öğrencilere kalacak yer, aile yanında pansiyon bulma, vize uzatma ve günlük yaşamlarında yardımcı olan Uluslararası öğrenci büroları bulunmaktadır.

Öğrenciler, gelişmeleri ve potansiyellerine tam ulaşmaları için teşvik edilirler.

Diplomalı Kurslar

Aşağıdaki alanlarda, çok çeşitli eğitim dallarının arasından seçebileceğiniz 250’nin üzerinde İleri Diploma, Diploma ve Sertifika kursları bulunmaktadır.

Havacılık, Sanat & Tasarım, İnşaat & Tasarım, İşletme & Yönetim, Toplumsal & Sağlık Hizmetleri, Bilgisayar & İletişim Teknolojileri, Mühendislik, Otelcilik & Otel İşletmeciliği, Denizcilik Eğitimi, Bilim & Çevre Eğitimi, Turizm & Seyahat, Hayvancılık ve Tarım

İngilizce Kursları

Ayrıca çeşitli İngilizce Dil kurslarımız da bulunmaktadır:

Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Uluslararası İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık Kursları, IELTS Hazır – Hazırlık Kursu, Cambridge Ön İngilizce Testi (PET), Cambridge İngilizce Birinci Sertifika Kursu (FCE), Cambridge İleri İngilizce Sertifika Kursu (CAE), Sözlü ve Yazılı İngilizce Sertifika I-IV Kursları, Akademik Amaçlı İngilizce Sertifika IV Kursu, Üniversiteye Yönelik, Ön Lisansç

TAFE WA şu alanlarda Ön Lisans Kursları sunar:

Havacılık Ön Lisans (Aeronautics), Havacılık Ön Lisans (Havacılık Yönetimi), İşletme Ön Lisansı, Otel İşletmeciliği Ön Lisansı

Bu ön lisans kursları genellikle 3. yılda Murdoch Üniversitesine giriş sağlamaktadır.

Üniversitelerle Bağlantılı TAFE Kursları

TAFE kursları pratik kurslar olup, eğitime ve becerilere önem vermektedir. TAFE kurslarının çoğu üniversitelerle bağlantılı olup, öğrenciler çoğu zaman TAFE’de gördükleri eğitim için muafiyet alırlar.

Giriş Koşulları Diplomalı Kurslar:

Sertifika III/Sertifika IV 10.-11. Yıl (koşullara tabidir)

Diploma & İleri Diploma 12. Yıl

Ön Lisans 12. Yıl

İngilizce

Batı Avustralya TAFE, 5.5 IELTS skoru (akademik – bant geneli, hiçbir bant 5’in altında olamaz) veya 530 TOFEL skoru veya Cambridge FCE kabul eder.

Öğrenciler, bir temel TAFE kursuna girmeden önce ne kadar İngilizce öğrenmeleri gerektiğini öğrenmek için, Batı Avustralya TAFE İngilizce Yeterlik Testi’ne (ücretsiz) girebilirler.

Kayıt Dönemleri

Diplomalı kurslar – yılda iki kez kayıt kabul edilir – Şubat & Temmuz

İngilizce Dil kursları – yılda 5 kez ana kayıt dönemi vardır – Ocak, Şubat, Nisan, Temmuz & Ekim. Esnek giriş yapmak da mümkündür.

Daha fazla bilgi Perth Batı Avustralya Devlet Teknik İleri Eğitimi TAFE Community College Dil Kurs IELTS filan AIECáden Sn. Andrew Smith

No Responses to “Perth Batı Avustralya Teknik Eğitimi TAFE Community Kolej Dil Kurslar Üniversite”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: