AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Avustralya Türkiye Haber En mutlu ülke, FIFA 2010 Dünya Kupası, Eğitim

Avustralya En Mutlu 3. ülke. 23 ülkede gerçekleştirilen araştırmaya göre, hayatından en memnun ülkeler arasında ilk üç sırayı Hollanda (yüzde 85), Kanada (yüzde 83), Avustralya (yüzde 82) alıyor. Dördüncülüğe ise gelişmiş ülkeleri sollayan Hindistan (yüzde 76) yerleşti.

Avustralya’dan Türkiye’ye 600 Sığır. Avustralya’dan bin 600 adet Angus cinsi büyükbaş hayvan uçakla Türkiye’ye geliyor. Austock Exports Türkiye(AET) firması yetkililerince yapılan açıklamaya göre, bugün saat 22.00’de ilk grup hayvan Ankara Esenboğa havalimanına getirilecek. Avustralya’nın Melburn şehrinden yola çıkan bin 600 adet Angus besi ırkı(çoğu gebe), 250 adet Holstein süt ırkı ve 400 adet Saanen keçisi(süt keçileri) ilk defa hava yoluyla Türkiye’ye getirtilmiş olacak.

Avustralya’dan Kötü Başlangıç. FİFA 2010 Dünya Kupası’nda Almanya, Avustralya’yı 4 Gollük Ezici Bir Farkla Mağlup Etti. Dünya Kupası’nın favorilerinden biri olarak gösterilen Almanya D Grubu’ndaki ilk maçında Avustralya’yı 4 – 0 gibi farklı bir skorla yenerek grup maçlarına iyi başladı. Turnuva öncesinde Ballack’ın sakatlık şokuyla sarsılan Almanya, Avustralya’yı adeta ezdi geçti ve rakibi rahat bir maç sonunda 4 – 0 mağlup etmeyi başardı.

AIEC QUEST Avustralya Eğitim Merkezi.

AIEC QUEST resmi turizm “Aussie Specialists”.

No Responses to “Avustralya Türkiye Haber En mutlu ülke, FIFA 2010 Dünya Kupası, Eğitim”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: