AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Avustralya Haber Çanakkale, Monash Üniversitesi, Avustralya ilk Türk başörtülü polis oldu, Vukovic Konyaspor

Çanakkale Savaşını yerinde öğrendiler. Avustralya’nın Melbourne şehrindeki Monash Üniversitesi

Çanakkale Savaşını yerinde öğrendiler. Avustralya’nın Melbourne şehrindeki Monash Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rae Frances ve Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Bruce Scates Çanakkale ziyaretlerini sonlandırdılar. Avustralya’nın Melbourne şehrindeki Monash Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rae Frances ve Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Bruce Scates, 19 öğrenci ile birlikte geldikleri Çanakkale’de, Çanakkale Savaşları dersini arazi çalışmalarıyla kuvvetlendirmek ve savaşı yerinde öğrenmek amacıyla yaptıkları 15 günlük Gelibolu ziyaretini tamamladılar.

Avustralya’da Başörtülü Polis Görevine Başladı. Avustralya’ya göç eden Savran ailesinin kızı Yasemin, çocukluk hayalini Melbourne’de gerçekleştirdi. Avustralya’da bir çok başörtülü Polis bulunmasına rağmen, Yasemin ilk Türk başörtülü polis oldu. Victoria Polis Akademisi’nin 2010 yılı ilk mezunlarından olan Savran, ülke tarihine başörtülü ilk Türk polis olarak geçti.

VUKOVIC KONYASPOR’DA. Türkcell Süper Ligin yeni takımı Konyaspor, Avustralya A Ligi takımlarından Central Coast Mariners kalecisi Danny Vukovic ile anlaştı. Avustralya A Lig takımlarından Central Coast Mariners’in kalecisi Danny Vukovic, Konyaspor ile anlaştı. Geçtiğimiz sezon iyi bir futbol ortaya koyan Vukovic’e, Avustralya milli takımının gelecekteki kalecisi olarak bakılıyor.25 yaşındaki Vukovic’in bugün İstanbula gelerek takımla birlikte çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

One Response to “Avustralya Haber Çanakkale, Monash Üniversitesi, Avustralya ilk Türk başörtülü polis oldu, Vukovic Konyaspor”

  1. hey i think reel tahat for you that is greet i belive in turkey every think is bad i follow my way thanks bb
    i liked that corum haber çorum haber,çorum haberleri


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: