AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Avustralya’da Eğitim Dil Kurs Master Lisans Üniversite TAFE Queensland Sydney Melbourne Perth

Avustralya’da Eğitim

Avustralya, nüfusu 22 milyon civarında bulunan canlı, enerjik ve de en önemlisi sıcakkanlı bir ülkedir. Dünü renkli, yarını parlak, bugünü ise son derece hoştur. Kültürel ve coğrafi çeşitlilik diyarı, sonsuz alan ve hareketli, zevkli, dünyanın en yaşanabilir şehirler ülkesidir.Avustralyalılar gıpta edilecek bir yaşam sürerler. Yumuşak, astropikal bir iklim yıl boyunca akla gelebilecek tüm spor ve eğlence olanaklarına imkan sunar.Avustralya’da bir yanda 50.000 yıldır dünyanın en eski yaşam kültürünü koruyan yerli halk hayata eşsiz bir derinlik ve zenginlik katarken, diğer yanda her kıtadan ve 200’ü aşkın ülkeden göç etmiş insanlar Avustralya’yı dünyanın en kozmopolit ülkesi haline getirmiştir.Avustralya’da eğitim standartının çok yüksek olduğu bilinmektedir. Günümüzde okullar, yüksekokullar ve üniversitelerde en son telekomünikasyon ve bilgisayar teknolojileri temel eğitim araçları olarak kabul edilmektedir.

Ve de 2000 yılı Eylül ayında dünyanın gözleri XXVII. Olimpiyat Oyunlarına ev sahipliği yapan Sydney şehrine çevrildi. Avustralya ikinci kez Olimpiyat Oyunlarına ev sahipliği yaptı, ve oyunların başladığı tarihte tüm dünyadan 3.5 milyar insanın bakışları Avustralya’ya odaklandı.

Avustralya ile ilgili daha detaylı bilgi için Turizm Avustralya adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Avustralya’da eğitim sistemi beş bölümden oluşur:

1. İlk ve orta dereceli okullar
2. Yüksek eğitime hazırlık
3. ELICOS kurumları: Yabancı öğrenciler için İngilizce dil öğrenimi verir. Ayrıca özel İngilizce dil okulları ve birçok üniversitenin kendi İngilizce dil kurumları vardır.
4. TAFE: Devletin Teknik ve Yüksek Öğrenim kurumlarıdır, ve özel sektörün işbirliği ile staj sistemli mesleki eğitimi sağlar.
5. Üniversiteler

AIEC QUEST Avustralya Eğitim Merkezi Avrupa.

Avustralya Burslar.

Ortaklar:

Melbourne Avustralya Eğitim En Iyi Dil Kurs IELTS Cambridge Barista Cafe English Impact English College.Impact English College Melbourne CRICOS 02995B.

William Angliss Institute of TAFE Melbourne Victoria eyaletine bagli Melbourne sehrindeki William Angliss TAFE Enstitusu, Australya’nin Turizm ve Otel yoneticiligi, Perakende Satış gibi alanlarda mesleki egitim ve universite diploma programlari sunan egitim kuruluslari arasinda lider konumdadir. CRICOS Code: 01505M.

ETI WA TAFE Education & Training International, Devlet Teknik ve İleri Eğitimi, Community College, Bati Avustralya’nin Perth, dil kurs, IELTS, üniversite hazırlık, ön lisans, meslek lisans, diploma, teknik ve kariyer trening. CRICOS 00020J

TAFE WA’da eğitim almanın faydaları

* TAFE WA yüksek kalitede, üstün statüde bir devlet eğitim kurumudur.
* Kurs süreleri kısa ve uzun dönemlidir.
* Uluslararası öğrenciler, Avustralyalı öğrencilerle birlikte okurlar ve birçok yaşam boyu süren arkadaşlıklar kurarlar.
* Modern tesislere sahip 22 TAFE koleji bulunmaktadır. Kolejlerin her birinde öğrencilere kalacak yer, aile yanında pansiyon bulma, vize uzatma ve günlük yaşamlarında yardımcı olan Uluslararası öğrenci büroları bulunmaktadır.
* Öğrenciler, gelişmeleri ve potansiyellerine tam ulaşmaları için teşvik edilirler.

One Response to “Avustralya’da Eğitim Dil Kurs Master Lisans Üniversite TAFE Queensland Sydney Melbourne Perth”

  1. teşekürler güzel paylaşım


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: