AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Avustralya Almanya Türkiye

ALMANYA’YI EVINDE YENDİK. Milli takımımızın yer aldığı Euro 2012 elemeleri A Grubu’nda lider durumda bulunan. Avustralya´da Galatasaraylı Kewell ve Neill ile Gençlerbirliği´nden Jedinak maça 11´de başlarken, Kewell 80. dakika oyundan çıktı. Almanya´nın devre arasına 1-0 önde girdiği karşılaşmanın ikinci yarısında 2 gol bulan Avustralya, güçlü rakibini 2-1 yendi.

Almanya [1 – 2] Avustralya

Fenerbahçe’den Ersan açıklaması. Fenerbahçe Kulübü, bonservisi Adanaspor’da olan Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm ile ilgili. Medyada bu yönde yer alan haberle ilgili kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, ´´Bonservisi Adanaspor´da olan futbolcu Ersan Gülüm ile kulübümüzün ilgilendiği öne sürülmekte ve söz konusu futbolcunun transferi konusunda kulübümüzün adı kullanılmaya çalışılmaktadır. Söz konusu iddiaların tamamı yalandır. Kulübümüzün kesinlikle adı geçen futbolcu ile ilgili herhangi bir transfer çalışması yoktur´´ denildi.

AIEC QUEST Avustralya Eğitim Merkezi (Antalya’da!)

 

No Responses to “Avustralya Almanya Türkiye”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: