AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Perth Batı Avustralya ETİ WA Eğitim

 

Perth Batı Avustralya ETİ WA Eğitim.

ETI WA TAFE Kolejine ve Ortaokullar Education & Training International Perth Batı Avustralya’da Eğitim. TAFE Kolejleri: Meslek Trening, Sertifika, Diploma, İleri Diploma & Önlisans Kurslar, Dil Kursları (ELICOS), İlköğretim ve Ortaöğretim İngilizce Programları. ETI WA TAFE Education & Training International, Devlet Teknik ve İleri Eğitimi, Community College, Bati Avustralya’nin Perth, dil kurs, IELTS, üniversite hazırlık, ön lisans, meslek lisans, diploma, teknik ve kariyer trening. CRICOS 00020J

Perth, Avustralya’nın en büyük eyaleti olan Batı Avustralya’nın başkentidir

Özgürlük & Fırsatlar − öğrenciler Perth’i açık alanları, stres düzeyinin göreceli düşük olması ve “herkes başarabilir” duygusunu vermesi nedeniyle çok seviyorlar. Burada özgürce davranıp eğlenebilirsiniz.

Perth eğitim için mükemmel bir yer.Konukseverlik − bütün kültürlerden herkes Avustralyalılar tarafından memnuniyetle karşılanır ve öğrenciler kısa sürede kendilerini evlerinde hissederler. 

İş − öğrenciler için çok sayıda iş imkanları bulunmaktadır.Yaşam tarzı − bu hızlı büyüyen Eyalette 2 milyonun üzerinde kişi rahat, sağlıklı bir yaşam tarzı sürerek ideal ikliminin keyfini çıkarmaktadır (yazları sıcak ve kuru, kışları yumuşak).

Çevre − Perth, kirlilikten uzak ve “tipik Avustralya“ özelliklerine sahip eşsiz doğal çevresiyle dünyanın en temiz şehirlerinden biridir.

Dinlence − yüzme, bisiklet, sörf, kayak, dalma, yelken, golf, tenis, futbol, rugby, beysbol, basketbol, bütün bunları yapabilirsiniz.

AIEC Avustralya Uluslararası Eğitim Merkezi okul ve vize başvuru ücretsiz danışmanlık, öğrenim görmek için başvuran adayların özel enstitülere ve devlet kurumlarına yerleştirilmeleri işlemlerinde yardımcı olur.

AIEC QUEST Avustralya Uluslararası Eğitim Merkezi Avrupa, Avustralya’da orijinal Eğitim danışmanlığı, 2000 kurulan.

No Responses to “Perth Batı Avustralya ETİ WA Eğitim”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: