AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Avustralya Hükümeti Vize Reformlar Uluslararası Eğitim


Uluslararası eğitim için hükümet desteği.  Avustralya mezun iş vize.  Avustralya Hükümeti, 22 Eylül 2011 tarihinde Knight Yorum cevabı açıkladı.Hükümet yeni sonrası tanıtımına kabul etti – uluslararası öğrenciler, Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora Avustralya üniversite mezunları için çalışma düzenlemeleri.Dün Hükümet sonrası çalışma vizesi uygunluk uzatmak için planlarını açıkladı.Üniversite mezunlarının yanı sıra, yeni çalışma sonrası çalışma düzenlemeleri, araştırma ve doktora derecesi mezunları Avustralya’da lisans düzeyinde programlar sunmak için akredite diğer eğitim sağlayıcılar tarafından dersleri, Yüksek Lisans, Lisans, Yüksek Lisans uzatılabilir.AIEC QUEST Avustralya Uluslararası Eğitim Merkezi.

Dil kursları, au pair, iş ya da staj, kariyer ya da mesleki eğitim, teknik eğitim ve üniversite hakkında daha fazla bilgi için. Sn. Andrew Smith (M. Ed. & “Aussie Uzman”) aiecquest@gmail.com

 

No Responses to “Avustralya Hükümeti Vize Reformlar Uluslararası Eğitim”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: