AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Avustralya Turizm Otelcilik Gıda Eğitim Trening Staj

Avustralya’nın turizm, otelcilik ve gıda sektörleri, en büyük yurt içi ve yurt dışı ihracat endüstrilerine “Asya Yüzyıl” Asya konumu, nedeniyle.

Uluslararası Avustralya, Avrupa, İngiltere, ABD, turistler ve gelen ziyaretçileri ve en önemlisi de dahil olmak üzere Asya, Çin, Japonya, Hindistan ve Güney Kore.

Avustralya, birçok uluslararası üne sahip doğal manzaraları sahiptir ve “UN Heritage” Ayers Rock, Kakadu, Great Barrier Reef, tropikal veya Tazmanya yağmur ormanları, okyanus plajları, gelişmiş şehirler ve dostu çeşitli nüfus gibi alanlarda listelenir.

Avustralya başkentleri, Brisbane, Perth, Adelaide, Sydney ve Melbourne dünyada “The Economist” dergisi ilk on en yaşanılası şehirleri.

Çalışan, bir boşluk yıl, kariyer molası hayallerindeki tatil veya yurtdışında çalışma yerine getirmek için Avustralya’yı seçin gençler katılın.

Avustralya, macera ve sıcak, samimi, rahat bir yaşam tarzı için fırsatlar sunmaktadır.

Avustralya’da çalışma ve iş vizeleri, staj vize ve gönüllü fırsatları hakkında bilgi edinin.

Turizm Avustralya resmi web sitesi buradan görebilirsiniz.

Tarım, Avustralya’nın en önemli birincil ve ihracat sanayi biridir, önemli bir gıda işleme ve şarap endüstrisi de vardır.

Misafirperverlik ve restoran sektöründe, Homegrown maddeleri ve etkiler kullanır, göç ve Avustralya’da çeşitli çok kültürlü bir toplum.

Avustralya şehirlerde birçok kafe, bistro, restoranlar ve mutfağı olan Asya, Orta Doğu ve Avrupa etkileri bulabilirsiniz.

Avustralya’da tren, çalışma, çalışma ve seyahat etmek isteyen herhangi bir öğrenci için birçok seçenek vardır:

kısa eğitim kursları, organik çiftlik çalışması, Asya dilleri, sertifikalar, diplomalar, derece (kredi transferi), yüksek lisans ve mutfak sanayi, otel, turizm ve etkinlik yönetimi ücretli staj gönüllü:

ETİ WA Education & Training International Western Australia – TAFE Turizm ve Otelcilik Eğitim ve Perth Eğitim. CRICOS Kodları: 00020G & 01723A.

Impact English College İngiliz Koleji Melbourne Barista & Cafe İngilizce, İngilizce ve barmenlik. CRICOS 02995B.

Ayrıca, kurumsal ilişkiler, üniversiteler ile ortak araştırma ve dereceler, devlet teknik enstitüler ve özel eğitim kolejleri için fırsatlar da vardır.

AIEC öğrencilerin kariyer ve kişisel gelişim için, Avustralya ve Avrupalı ortaklar arayan kurumların danışır.

Avustralya turizm, otelcilik ve aşçılık eğitim, öğretim ve staj AIEC Avustralya Uluslararası Eğitim Merkezi Budapeşte ve İstanbul iletişim Andrew Smith aiecquest@gmail.com ile çalışma ve iş fırsatları hakkında daha fazla bilgi için.

Eğitim Iş ve Seyahat Avustralya Facebook sayfasında Study Work Australia.

No Responses to “Avustralya Turizm Otelcilik Gıda Eğitim Trening Staj”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: