AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Yurtdışı Eğitim Avrupa Üniversite Prag’da

Anglo-Amerikan Üniversitesi / Anglo-Americka vysoká škola (bundan AAU olarak anılacaktır) ve 1990 yılında kurulan ve o günden beri mükemmellik akademik merkezinin haline gelmiştir yerden öğrencilerin bütün ve çeşitlilik karşılaşma, şehri keşfetmek süre çalışmaya devam akademik gelmek üzerinden dünya bağımsız bir ses gelişmekte.

Prag’ın’s Malá Strana ilçe tarihi Bridge’de Charles adımlardan birkaç Anglo-Amerikan Knights, sadece Malta Sipariş barok saray Üniversitesi dayalı olarak, Amerikan en iyi üzerinde İngilizce dayalı öğretilen eğitim eşsiz bir sağlayarak kararlı olduğunu ve İngiliz akademik gelenek.

AAU tüm dünyada altmış ülkeden fazla öğrenci olmuştur. Fakülte aynı zamanda Harvard, Yale, Stanford ve diğerleri gibi dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim almış uzman uluslararası bir.

Anglo-Amerikan Üniversitesi aşağıdaki alanlarda akredite lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır:

  • Iş hizmetleri

  • Beşeri ve Sosyal Bilimler

  • Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi

  • Gazetecilik

  • Karşılaştırmalı İş Hukuku

onlar da kişilikleri veya uzman lider olarak bir iş bulmak hangi üniversitenin amacı pratik bilgi ve becerilerini sağlamaktır ir meslekler. 

AAU vurgu bağımsız düşünme, tam akıl yürütme, yazma, bilgi ve becerilerin pratik ve yaratıcı uygulama ve beceri arıtma konulur yakın çalışma gruplarında kendi öğrencileri için interaktif bir ortam yaratır kazandı. Çok kültürlü yapısı ve çalışmaları samimi ortamı nedeniyle, AAU kaliteli eğitim için benzersiz bir alan oluşturur. Şu anda Anglo-Amerikan Üniversitesi 700’den fazla öğrencisi vardır. 

Prag hakkında ziyaretçi turizm bilgileri.

No Responses to “Yurtdışı Eğitim Avrupa Üniversite Prag’da”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: