AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Melbourne Avustralya Türk Mutfağı Aşçılık

Milli Şef Serkan Bozkurt’tan Avustralya Melbourne’de Modern Türk Mutfağı Prezentasyonu.  Her yıl michelin yıldızlı şefleri veya konusuyla ilgili bilinen şefleri ağırlayan Avustralya Melbourne’deki yaş ortalaması 60 olan ve çoğunluğu gurmelerden oluşan  RACV CLUB bu sene Milli şef Serkan Bozkurt’u ağırladı.

15-22 Eylül tarihleri arasında fine –dining restaurantının menüsünü Modern Türk Mutfağı konseptli menü olarak Serkan Bozkurt  hazırladı, 748 misafirin tercih ettiği menünün yanı sıra Milli Şef Serkan Bozkurt aktivite kapsamında 2 adet yemek dersi ve şehrin dışında gurmelerden oluşan 35 kişilik bir gruba 5 coursluk fine-dining Modern Türk mutfağı menüsü sundu.

 

Crown Casin Melbourne Avustralya Seyahat Turizm

Crown Casino Melbourne Avustralya

Melbourne Turizm Aşçılık Otelcilik.  Aşçılık Otelcilik Turizm Spa Gıda Eğitim Melbourne Staj ile. Kredi Transfer, Sertifika, Diploma, Yüksek Öğretim, Lisans Diploma, Staj ve Çalışma Vizesi.

Melbourne Seyahat, aile yemekleri, yerel ve uluslararası sanat eserleri, moda butikleri, farklı kültürlerin yemekleri, Avustralya ve Aborjin tarihi, spor etkinlikleri ve hızlı bir gece hayatı. Kraliyet Botanik Bahçeleri gibi eşi benzeri olmayan atraksiyonları ve yerel hayvan türleriyle dolu Healesville Tapınağı’nı görmek için ücretsiz Şehir Tramvayı’na binmenizi tavsiye ederiz.

Avustralya’ya Vize, Göçmenlik ve Vatandaşlık. MARA Avustralya Göç Çalışma Aile Çalışma Tatil ve Bölgesel Vizeler.  Avustralya Öğrenci Vizesi Türleri:  İngilizce Dil Eğitimi, İlköğretim veya Ortaöğretim Eğitimi, Mesleki Eğitim (Meslek Liseleri) ve Meslek Eğitimi, Yüksek Eğitim, Üniversite eğitimi sonrası araştırma,  Herhangi bir unvan vermeyen eğitimler ve staj.

AIEC Avustralya Uluslararası Eğitim Merkezi Avrupa Melbourne Eğitim İş ve Yaşam hakkında bilgi için.

No Responses to “Melbourne Avustralya Türk Mutfağı Aşçılık”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: