AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Üniversitesi İngiltere’de Lisans Diploma Yükseköğretim Master

Birmingham City University Okul Açıklaması. 80 ülkeden yaklaşık 23.500 öğrencisiyle, Birmingham City University eğitim almak için, büyük çeşitli ve giderek daha popüler bir yerdir. Onları gelecekteki başarısı için en iyi fırsat vererek, yaptığımız her şeyin kalbinde öğrencilerin koydu.

 

Üniversite profesyonel ve samimi bir ortamda kaliteli, öğrenci odaklı eğitim sağlamak için haklı bir üne sahiptir. Bizim süper kursları, state-of-the-art tesisleri, birinci sınıf personel ve pratik beceri ve mesleki alaka odak İngiltere’de ilk 30 yılında Sunday Times Üniversite Rehberi 2.013 sıralama bizimle, ülkenin en istihdam mezunları bazı üretiyor lisans düzeyinde işler giren öğrencilerimizin oranı için.
Biz bölge ekonomisine ve bölgedeki iş destek binlerce 270.000.000 £ koydu.  Biz Eastside adresindeki şehir merkezine kampüs büyük bir genişleme, tesislerin kıskanılacak bir yelpazesi ile öğrenciler sağlamak dahil olmak üzere, bizim emlak 180.000.000 £ yatırım ‘yeniden. The Complete University Guide 2012 ve 2013 yılında tesisleri geçirmek için bir ilk 10 İngiltere’de bir üniversite olarak bize sırada yer aldı.
Personelimiz ve öğrenci topluluğu biz birbirleri ile nasıl çalışacağını bir üniversite gibidir ve kim anahat bizim temel değerleri ile tanımlanır. Bizim temel değerleri Mükemmellik, İnsanlar odaklı, Ortaklık çalışma ve Adalet ve bütünlük vardır.

Daha fazla bilgi için müzik teknolojisi Edexcel kredi transferi hakkında, Andrew Smith irtibata.

No Responses to “Üniversitesi İngiltere’de Lisans Diploma Yükseköğretim Master”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: