AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Eğitim Avustralya’da Endeavour Ödülleri Bursu

Avustralya’da eğitim dünya standartlarındadır. Kazandığı itibar ve bugüne kadar verdiği mezunlar sayesinde Avustralya pek çok öğrenci nin eğitimdeki ilk tercihlerinden bir tanesi olmaktadır.

Avustralya, akademik üstünlüğü ile haklı bir üne sahiptir ve eğitim süresinde yaşanabilecek en iyi yerdir. Avustralya’da alacağınız eğitim size daha iyi bir kariyer ve yaşam olanakları, dünya çapında kariyer seçenekleri ve uluslararası düzeyde tanınan nitelikler ve becerilerle birlikte Sınırsız bir Gelecek sağlayacaktır.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Avustralya on Nobel  Ödülüne sahiptir. Bu on ödülden dokuzu bilim ve tıp alanında bir tanesi de edebiyat alanındadır. İki Avustralyalı daha Nobel  Ödülü almıştır ancak bu kişiler çalışmalarını yurt dışında yürütmektedirler.   Ayrıca dört Nobel  Ödülü sahibinin de Avustralya ile güçlü bağları bulunmaktadır.

 

 

Avustralya Hükümetinin Verdiği Burslar

Avustralya Hükümetinin Türkiye’de verdiği ödüller, bilgiyi, eğitim bağlantılarını ve Avustralya ve Türkiye arasındaki sağlam ilişkiyi yoğun bir burs program ile teşvik etmeyi  amaçlamaktadır.

 

Avustralya Bursu Endeavour Awards Endeavour Ödülleri.

 

Çalışma Bursu, Avustralya Hükümetinin Asya Pasifik, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika vatandaşlarının Avustralya’da üniversite eğitimi, araştırma ve mesleki gelişim çalışmaları yapabilmelerine olanak sağlayan uluslararası rekabetçi ve yeterlik temelli bir burs programıdır. Burs aynı zamanda yurt dışında üniversite eğitimi, araştırma ve mesleki gelişim çalışmaları yapmak isteyen Avustralya vatandaşları için de geçerlidir.

 

Çalışma Bursu Almaya Hak Kazananlar ve Mezunlar

Avustralya Burslu Mezun Öğrenciler İletişim Ağı (AAAN) Çalışma Bursu Almaya Hak Kazananların oluşturduğu önemli ilişkilerin devamını destekleyen ve teşvik eden bir girişimdir.

Avustralya Burslu Mezun Öğrenciler İletişim Ağı süregelen anlayış, işbirliği ve araştırmayı teşvik etmekte ve üyeleri için iletişim ağı olanaklarını dünya çapında arttırmaktadır.

Bu iletişim ağının bir üyesi olmak, dünya çapında başarılı bireylerin oluşturduğu bir gruba katılmak, Avustralya Burslu Mezun Öğrenciler İletişim Ağının sunduğu etkinliklere, bağlantılara, olanaklara erişebilmek anlamına gelmektedir.

 

Eğitim Avustralya’da Bursları hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

 

 

 

 

No Responses to “Eğitim Avustralya’da Endeavour Ödülleri Bursu”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: