AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Avustralya hakkında haberler SBS Türkçe

SBS Avustralya Radyo Televizyon Türkçe Programı Hakkında Yaşam Eğlence Haberler ve Güncel Olaylar.

 

 

Pazartesi

Programımız Siyaset, ekonomi ve dünya haberleri ağırlıklı.  Bugün ayrıca, geride bıraktığımız haftasonunda yapılan spor etkinliklerini ale aldığımız kısa bir spor programımız var.

 

Salı

Ulusal yayınımızda güncel konuların yanı sıra ‘Türkiye Gündemi’ köşemizde Ruşen Çakır ve Mr Etyen Mahçupyan ile dönüşümlü söyleşiler yapıyoruz.

 

Çarşamba

Programımızda güncel konuların yanı sıra, ‘Avustralya Gündemi’ köşemizde yorumcularımız ile dönüşümlü söyleşiler yapıyoruz. Bugün ayrıca, Avustralya ve Türkiye’deki güncel konuları ele aldığımız ve dinleyicilerin de görüşlerini belirttiği ‘talkback’ programımız var.

 

Perşembe

Ulusal yayınımızda bugün, ilginç programlar ile söyleşiler yer alıyor. Ayrıca, iki haftadabir Kıbrıs muhabirimiz Hasan Hastürer ile söyleşi yapıyoruz.

 

Cuma

Programımızda Avustralya ve dünya olaylarına bakışın yanısıra, güncel konular ve Istanbul muhabirimiz Ahu Özyurt ile ‘Haftasonu Türkiye Değerlendirmesi’ni yaptığımız bölümü ve yanısıra, haftalık spor programımızı da dinleyebilirsiniz. Bugün ayrıca, Avustralya ve Türkiye’deki güncel konuları ele aldığımız ve dinleyicilerin de görüşlerini belirttiği ‘talkback’ programımız var.

Haftalık programlarımızda ayrıca, ‘Avustralya Sanat ve Kültür Penceresi’, Şiir Köşesi, SBS Televizyonunda yer alacak, öne çıkan programları ele aldığımız programımızı da dinleyebilirsiniz.

 

Türk medyası Avustralya’da hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

No Responses to “Avustralya hakkında haberler SBS Türkçe”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: