AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Yurtdışı Eğitim Sidney Avustralya Master MBA

Lisans Graduate Diploma Graduate Certificate Yüksek Lisans Master Işletme Yönetim Proje Yönetimi Uygulamalı Bilgi Teknolojileri

Düşük Ücret Lisans Diploma veya Master

Yurtdışı Eğitim Sidney MBA Master Proje Yönetimi ve BT

Proje yönetimi, planlama, örgütleme, uygulama ve bir projenin belirtilen amaç ve hedefleri karşılamak için izleme disiplin. Projeleri ülkelerde yayılabilir, özellikle uluslararası pazarda, kaliteli ve profesyonel proje yöneticileri için ihtiyaç yüksektir. Proje Yönetimi MBA, başarılı olmak için gereken rekabet avantajı verebilir.

MBA Proje Yönetimi, bilgi, beceri ve deneyim ile değişen bir ortamda gerçek durumları, eğitim örgütleri, iş teorisini uygulamak ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek için stratejik kararlar muktedir kazandırmak istiyor. MBA Proje Yönetimi ile mezunları, sağlık sektöründe, kurumsal perakende, bankacılık, kamu hizmeti yönetimi gibi alanlarda kurumsal proje danışmanı, proje yöneticisi veya müdürü, ya da proje uygulayıcısı gibi kariyer üzerine gidin.

Bir ana ‘derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana ‘ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt ‘nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir’.

 

 

Mühendislik Yönetimi Yüksek lisans niyet bir teknoloji liderliğindeki dünyada gerçekleştirmek için öğrencilerin teknik ve liderlik becerileri hem de öğretmek için bir derecesidir. Bu mühendislik teknolojileri ve iş uygulamaları hem de içeren, çok disiplinli bir eğitim verilmektedir.

MBA (Master of Business Administration) iş çalışma hakim olması öğrencilere verilir yüksek lisans derecesi. MBA derecesi dünyanın en prestijli ve aranan derece biri olarak düşünülmektedir.

Bir kariyer hedefi var ve, daha sonra 1-Yr bunu başaracak çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız. MBA programı tam size göre. Bu program akademik ön koşul ders tamamlayan öğrenciler, yeterli iş deneyimi sağlar ve bir MBA derecesi daha hızlı elde etmek için çalışma ile yolda geri olması gerekir. Bu program bilgi ve rekabetçi olmak ve iş kariyerinde yönetici pozisyonuna kazanmak için olsun gerek becerileri, öğrenciler donatıyor.

Bilgi Teknolojileri ve BT bir yüksek lisans derecesi, akıllı sistemler, veri yönetimi, ağ bilgisayar, uygulama geliştirme ve daha fazlası hakkında öğretir. Bu ile, iş uygulamaları için bilgisayar uygulamaları sağlamak için umuyor.

Avustralya, dünyanın yüksek öğrenim en iyi 100 kurumun yedi var! Avustralya Ulusal Yüksek Öğretim Sistemleri Universitas 2.012 U21 Sıralaması sekizinci yerleştirerek.

Sidney Avustralya’da en yüksek uçan eğitim kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. Avustralya en eski üniversite, University of Sydney kentinde kurumlar arasında yer almaktadır. Diğerleri Macquarie Üniversitesi ve New South Wales Üniversitesi bulunur.

Sydney’de AIEC Avustralya Uluslararası Eğitim Merkezi ortakları

APIC Asia Pacific International College MBA Proje Yönetimi Yükseköğretimin 03048D CRICOS

VU Victoria University Sydney Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Teknolojisi Master CRICOS 02475D

Eğer çalışma ve vize için başvurabilirler? AIEC Avustralya Uluslararası Eğitim Merkezi‘nde Andrew Smith İletişim

No Responses to “Yurtdışı Eğitim Sidney Avustralya Master MBA”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: