AIEC Australian International Education Centre Budapest Europe
AIEC Budapest news about international education, study, student, travel and SEO marketing news for Australia, Europe and Turkey.

Yeni Avustralya Türkiye Film Russell Crowe Cem Yılmaz

Crowe’dan tarihi açıklama!

Avustralyalı aktör ve yönetmen Russell Crowe, “Gelibolu’da bağımsız bir ulusu işgal ettik” dedi.

Yeni Zelanda doğumlu Avustralyalı aktör ve yönetmen Russell Crowe,  tartışmaya yol açan ifadeler kullandı. Russell Crowe, “Gelibolu’da bağımsız bir ulusu işgal ettik.” dedi.

Seven Network kanalında sunucu Mike Willesee’nin sorularını cevaplayan ünlü oyuncu, çekimleri Türkiye’de yapılan ve 26 Aralık’ta vizyona girecek olan ‘The Water Diviner’ filmine de değindi.

 

“BUNLARI SÖYLEYECEK KADAR OLGUN OLMALIYIZ”

Birinci dünya savaşı yıllarında geçen filmde yönetmenlik koltuğuna oturan ve başrol oyuncusu olan Russell Crowe, “Bence, 100 yılın ardından, bu mitolojiye açıklık getirmenin zamanı geldi. Bence artık başkalarının söylemeyi engellemeye çalıştığı bir hikayeyi hesaba katacak kadar olgun bir ulus olmalıyız. Biliyorsunuz çünkü biz bağımsız bir ulusu işgal ettik ve bu öfkeli kelimeyi hiç kullanmadık.” diye konuştu.

“KAHRAMANLIKTAN DAHA ÖNEMLİSİ HARCANAN HAYATLAR”

Russell Crowe, sunucu Mike Willesse’nin “Daha önce bunun söylenildiğini hiç duymadım” şeklindeki müdahalesine ise, “Bence söylemenin zamanı geldi.” cevabını verdi. Ünlü oyuncu, “Konuşmak istediğin bütün kahramanlıklar, biliyorsun, benim için esasen daha önemli olan konu harcanan o hayatlar. Biliyorsun, bu mitolojinin kutlanmaması gereken yerlerini kutlamamalıyız.” diye konuştu.

Russell Crowe’un açıklamaları Avustralya’da ve Yeni Zelanda’daki sosyal paylaşım sitelerinde günün en çok konuşulan konularından birisi oldu.

Merakla beklenen ‘The Water Diviner’ filminde, Birinci Dünya Savaşı sırasında Gelibolu’ya giden ve bir daha haber alamadığı oğullarını aramak için Çanakkale’ye gelen Avustralyalı bir adamın yaptığı yolculuk anlatılıyor. Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan da filmin kadrosunda yer alıyor.

Avustralya ve Türkiye Sinema Film TV Televizyon Haber tıklayın

No Responses to “Yeni Avustralya Türkiye Film Russell Crowe Cem Yılmaz”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: